Από μικροί, γνωρίζοντας τη μαγεία της κομμωτικής τέχνης, από την ταλαντούχο και εξαιρετική μητέρα τους Κατερίνα, αποφάσισαν να γίνουν και οι ίδιοι μετρ ( γνώστες / ειδήμονες / δεξιοτέχνες) της τέχνης αυτής. Έτσι αποκτώντας πτυχία κρατικά και ιδιωτικά και με αξιόλογους συνεργάτες, έφτιαξαν ένα ζεστό, χαρούμενο και φιλόξενο χώρο με μοντέρνο design, όπου οι πελάτες μπορούν να αισθανθούν ανανεωμένοι, ευδιάθετοι, και όμορφοι. Χάρη στο ήθος και την τιμιότητα που τους δίδαξαν οι εξαιρετικοί γονείς τους και στην διαρκή ενημέρωση και παρακολούθηση σεμιναρίων (Ελληνικών και ξένων) είναι πάντα ενήμεροι για τις τρέχουσες τάσεις της μόδας και της ομορφιάς.
Στο φιλικό και ευχάριστο περιβάλλον τους θα μπορέσετε να συζητήσετε για σας, τα μαλλιά, τα χρώματα, τις κουπ που σας ταιριάζουν και να βρείτε λύσεις που θα σας κάνουν να νιώσετε νεανικοί και μοναδικοί.
13-15€
15€
3-6€
3€
10€
Ζητήστε προσφορά
20€
από 20€
από 40€
από 40€
8€
Ζητήστε προσφορά
Ο τιμοκαταλογος ισχύει μόνο για το κατάστημα της Παροικιάς